Готуйте кишені! В Україні восени подорожчає популярний продукт - ціна злетить на 30%

За останній час кожен українець відчув зростання вартості цього популярного продукту

Ціна соняшникової олії в Україні може ще більше зрости. За останній час кожен українець відчув зростання вартості цього популярного продукту, і він вже став практично «золотим». Провідний аналітик однієї з консалтингових компаній Неля Онищенко розповіла, чому соняшникова олія додасть у ціні.

Восени олія ще більше подорожчає, приблизно на 25-30%, вважає експерт.

Стрімке зростання цін спостерігається і на соняшникову олію, яка тільки протягом 6 місяців 2021 року стала дорожчою більш ніж на 50% (середньомісячний приріст склав понад 8%).

 

Основою для зльоту ціни тут теж стала сировина.

 

Але і це ще не кінець - зростання ціни буде спостерігатися як мінімум до середини осені і може становити 25-30%", - резюмувала експерт.

Також аналітик повідомила, що серед факторів, які вплинули на зміну цін на продукти в країні - це сезонність виробництва, ціни на сировину і комбікорми, скорочення поголів'я худоби. На жаль, поки тенденції до зменшення цін на харчі немає.

Перш за все, в річній ретроспективі спостерігається зниження виробництва м'яса (виключаючи свинину), молока і яєць.

 

З січня по травень 2021 року в порівнянні з аналогічним періодом у 2020 році, виробництво скоротилося на 3-4%.

 

Подальше зменшення поголів'я великої рогатої худоби й птахів свідчить про те, що ситуація з виробництвом найближчим часом не зміниться, а, відповідно, особливих передумов для зниження цін не буде, - розповіла Онищенко.

Джерело: РБК-Україна

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень