Готується ціновий удар: в Україні популярний продукт подорожчає за кілька днів

Експерти попереджають, що падіння цін, яке фіксувалося восени, більше не буде

У листопаді ціни на картоплю в Україні впали приблизно на 14%. Станом на 26 листопада кілограм овоча коштує близько 16–18 грн.

Економіст Володимир Чиж прогнозує, що до кінця року картопля подорожчає на 10–20% через витрати на зберігання, і вже в грудні її ціна перевищить 20 грн за кілограм.

Водночас експертка Всесвітнього банку Оксана Руженко зазначає, що підвищення буде незначним — лише на кілька гривень, адже Україна активно імпортує овочі та має відкриті кордони.

Джерело: Главред

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень