Господарники-палії труять рівнян димом: на що перетворилося місто (ВІДЕО)

З висоти пташиного польоту рятувальники показали, як виглядають «погані традиції» господарників

Сьогодні вранці рятувальники моніторили населені пункти поблизу Рівного та окремі райони міста. Зокрема, ті, де є приватні господарства.

На відео видно, що вранці над містом стояв не лише туман, а й дим від масово спалюваного листя та решток іншої рослинності:

Надзвичайники нагадують, що при згоранні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється близько 9 кг мікрочастинок диму, до складу якого входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук.

До прикладу, тліюче листя і трава без доступу кисню виділяють бензопірен. Крім того, з димом у повітря вивільняються й діоксини - одні з найбільш отруйних для людини речовин.

До цього додається ще й погодний фактор. Тривалий час над Рівненщиною переважає антициклональний характер погоди, коли опади малоймовірні, а вітер або слабкий, або взагалі штиль.

Тому навіть від одного невеликого багаття дим у таких умовах поширюється на величезну територію району і горизонтально, і вертикально.

Рятувальники закликають мешканців області не спалювати сміття і суху траву та берегти життя і здоров'я – власне та інших людей.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень