Google і Ford планують створити спільний робомобіль

Їздитиме він на автопілоті

За інформацією Yahoo Autos, компанії Google і Ford планують створити спільне підприємство з випуску самокерованих автомобілів. Про новий проект, як повідомляється, буде офіційно оголошено в перших числах січня в рамках міжнародної виставки електроніки CES +2016, повідомляє «3Dnews».

Ford вже досить давно тестує системи автопілотування, а недавно компанія повідомила, що з наступного року роботизовані седани Fusion Hybrid почнуть випробовуватися на дорогах загального користування Каліфорнії (США). Що стосується Google, то ця корпорація тестує на громадських дорогах більше двох десятків кросоверів Lexus RX450h з системою автопілотування. Крім того, в реальних умовах тестуються прототипи робомобіля Google.

Об'єднання зусиль з Google дозволить компанії Ford прискорити розвиток систем автопілотування за рахунок застосування програмних напрацювань пошукового гіганта. Google, у свою чергу, зможе задіяти виробничі потужності Ford і не витрачати мільярди доларів на будівництво власних складальних ліній.

Угода між Google і Ford, швидше за все, не буде носити ексклюзивний характер. Це дозволить Google працювати і з іншими учасниками автомобільного ринку. Втім, поки офіційні коментарі з приводу партнерства сторони не дають.

Джерело: slavpeople.com

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень