Глава УПЦ МП Онуфрій заразився COVID-19. Його госпіталізували під чужим іменем?

Кажуть джерела ЗМІ

Митрополит УПЦ МП Онуфрій заразився коронавірусом, і його таємно госпіталізували, пише "Релігійна правда".

Про це виданню повідомили джерела в Києво-Печерській лаврі.

Коронавірус виявили й у митрополита РПЦ в Україні (УПЦ МП) Антонія  та ректора Київської духовної академії при Києво-Печерській лаврі єпископа Сильвестра.

Їх також госпіталізували. 

Митрополити Онуфрій та Антоній тестувалися на коронавірус анонімно. їх госпіталізували під чужими іменами, аби убезпечити УПЦ МП від звинувачень.

Зауважимо, що представники РПЦ в Україні до останнього моменту ігнорували карантинні вимоги, закликали вірян ходити до церкви, попри ризик спалаху COVID-19.

В УПЦ МП інформацію заперечили. 

Тут повідомляють, що Митрополит Онуфрій сьогодні очолить і проведе Всенічне Богослужіння

Водночас інформацію підтвердили в інших виданнях.

Зокрема ТСН: 

Підтверджуємо. Верхівка УПЦ МП з переляку лягла в клініку під чужими іменами, коли отримала позитивний тест. Вчора Антоній в лавру на ефір з температурою їздив. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень