Головний тренер «Вереса», після скандальної зустрічі з «Динамо», зробив гучну заяву

Виходити потрібно на хороше поле і грати, а не мучитися (с)

Динамо - Верес. Фото - НК "Верес"

Київське «Динамо» у матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі перемогло «Верес». Поєдинок у Луцьку на стадіоні «Авангард» завершився з рахунком 0:3.

Зустріч ще до початку набула статусу скандальної

Господарі не змогли нормально підготувати поле домашнього стадіону і після нічних заморозків газон перетворився на «залізобетонне покриття».

Судді та менеджмент команди довго радилися, але в результаті до невдоволення гостей ухвалили рішення про те, що гра відбудеться.

Сама зустріч також відзначилася скандальним епізодом

За рахунку 0:1 кияни отримали право на пенальті. Циганков точно реалізував удар, але Катерина Монзуль вирішила, що «біло-сині» достроково вбігли до штрафного майданчика.

Арбітриня вимагала перебити, що викликало бурхливу реакцію як в Огнена Вукоєвича, так і Юрія Вірта.

Рефері не стала довго церемонитися, показавши помічнику Луческу червону картку, а наставнику «Вереса» – жовту.

Повторний удар Циганков не забив, пустивши круглий снаряд над перекладиною.

Це розлютило чемпіона України й він зусиллями того ж таки Циганкова та Вербича з інтервалом у 3 хвилини забив два голи.

На 61-й хвилині Шапаренка в атаці затиснули в кутку, але замість того, щоб повернутися, він подав ідеальний пас на Вербича. На 63-й хвилині Мірошник помилився у техніці з м'ячем, намагаючись віддати на голкіпера. Гармаш віддав на Циганкова і той закотив у порожні ворота.

Юрій Вірт. Фото - НК "Верес"

Вірт визнав недоліки організаторів

Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт після матчу заявив, що його команда припустилася помилки - дуже легко дали забити.

- Налаштовувалися в другому таймі спрощувати гру, грати довгими передачами, розраховувати на підбори.

По перерві ми подарували супернику два голи. Динамо як на тренуванні забивало нам в епізоді з другим голом.

Елементарна втрата м'яча призвела до рахунку - 0:3. Є питання до футболістів. В цілому - була бойова гра. Але треба забивати. Важко розраховувати на позитивний результат без забитих голів.

В матчах проти таких суперників добре видно всі наші недоліки й проблеми. Сьогодні нам дуже легко забивали. Треба більше працювати над собою. Потрібне підсилення. Залишився один матч до зимової паузи. І в нас є кадрові проблеми.

Дмитро Нємчанінов пропустить цю гру. Але нам потрібно максимально налаштуватися на цей матч, спробувати поставити усіх на ноги, в тому числі і Євгена Пасіча, який відновлюється після рецидиву травми.

Треба готувати поле. Це Прем'єр-ліга. Футболісти мають грати в комфортних умовах. Виходити потрібно на хороше поле і грати, а не мучитися.

В нас є керівники - хай розв'язують це питання, вмикають підігрів, накривають.

Такі слова Юрія Вірта цитує пресслужба НК «Верес».

Мірча Луческу. Фото - НК "Верес"

Луческу заявив про небезпеку «Вереса»

А от головний тренер «Динамо» Мірча Луческу так коментував гру своїх підопічних:

- Боявся і хвилювався за здоров'я своїх гравців. На щастя, сьогодні грали команди професіоналів, які з повагою ставилися один до одного. Обійшлося без травм.

Складне поле, складно було контролювати м'яч. Після перерви поле відтануло - стало грати дещо легше.

Для нас було важливо не дозволити супернику доставити м'яча у наш штрафний майданчик.

Бо боротьба перед нашими воротами могла бути не на нашу користь. «Верес» багато навісів виконує з флангів. Ми ліквідували цю небезпеку від суперника повністю.

Щодо пенальті у виконанні Віктора Циганкова - перший у штрафний майданчик вбіг футболіст «Вереса».  Як на мене - там був чистий гол.

Нагадаємо,  до цього поєдинку «Верес» посідав восьму сходинку турнірної таблиці, маючи шість перемог та сім поразок у 17 іграх.

«Динамо» був на другому місці, а після переможного матчу очолив турнірну таблицю.

Наступний матч «Верес» гратиме на стадіоні «Авангард» у Луцьку 11 грудня. Суперником рівнян стане львівський футбольний клуб «Рух».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4