Головні настанови на період Різдвяного посту (УПЦ)

+ ВІДЕО

28 листопада, у вівторок, уся повнота Православної Церкви вступає у Різдвяний піст.

За Церковними правилами вважається, що це

час посиленої підготовки та очищення душі для того, щоб гідно зустріти народження Господа нашого Ісуса Христа, що зійшов з небес задля спасіння людства. 

Різдвяний піст — останній багатоденний у році, триває сорок днів, як і Чотиридесятниця, і закінчується 6 січня, у Навечір’я Різдва Христового, або Святвечір.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ опублікував сюжет телепрограми «Православний вісник», у якому голова відділу архієпископ Ірпінський Климент розповів про суть Різдвяного посту і дав декілька настанов, як правильно провести ці дні.

Голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ архієпископ Ірпінський Климент про Різдвяний піст:

«Ми готуємося до свята Різдва особливими богослужіннями і тривалим постом. Піст – це той період, який дає нам можливість підготуватися до зустрічі з Христом Спасителем, це духовний шлях, який має пройти кожен християнин для того, щоб відчути справжню радість і глибокий зміст Пришестя у світ Господа нашого Ісуса Христа.

Власне, піст – не лише обмеження в їжі. Це час особливих духовних роздумів, який християнин повинен провести в читанні Святого Євангелія, в дослідженні святих отців.

І коли ми починаємо розмірковувати над великою Тайною Пришестя у світ Спасителя, то відчуваємо свою гріховність, своє недостоїнство тієї милості, яку Господь явив роду людському і нам особисто. Тому кожна людина, кожен православний християнин напередодні Різдва Христового, під час святого Різдвяного посту частіше приходить до сповіді, до Святого Причастя, щоб очиститися від гріхів і приготувати свою душу немов ті ясла, в яких був повитий Христос Спаситель.

Я бажаю всім Божого благословіння на час святого і спасительного Різдвяного посту.

Нехай він стане періодом особливої духовної радості, щоб і свято Різдва Христового, яке завершить святий піст, було для нас надзвичайною подією зустрічі з Христом Спасителем».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень