Голлівудська історія у Харкові: Шимпанзе втекла з зоопарку і погодилася вернутися лише, коли змерзла і їй дали куртку (ВІДЕО)

Це так мило виглядає

З харківського зоопарку напередодні втекла шимпанзе. Тварина спокійно прогулювалася центральною частиною міста, аж поки її не вмовили повернутися.

На відео, яка в мережі публікували очевидці та «Суспільне Харків» видно, що працівникам зоопарку довелося докласти немало зусиль, аби шимпанзе повернулася.

На кадрах видно, як, ймовірно, працівниця зоопарку підійшла до шимпанзе, говорила з нею, потім одягла на неї свою куртку й обійняла.

 

Лише після цього тварина погодилася повернутися додому.

 

І до того ж не своїм ходом, а на велосипеді.

Директор зоопарку Олексій Григор'єв підтвердив, що шимпанзе вже в зоопарку і з нею все гаразд.

Зауважимо, раніше у США створили низку фільмів про мавп і їхнє життя з людиною. Майже усі вони мали успіх, адже шимпанзе дуже подібні на нас.

Джерело: obozrevatel

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень