Глава МОЗ пригрозив головлікарям лікарень

Держава зробила все можливе, щоб лікарі отримали гроші, а головні лікарі – ні (с)

Медпрацівникам повинні наприкінці місяця почати виплачувати надбавки, але необхідні дані подали тільки близько половини лікарень, пише Корреспондент.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов пригрозив медикам лікарень, через дії яких багато лікарів, за його словами, можуть вчасно не отримати надбавки, які починають виплачувати з вересня.

Ці доплати застосовуються для всіх без винятку медичних працівників. В кінці вересня або в перших числах жовтня, коли вони отримують заробітну плату за вересень, вони повинні отримати цю доплату, - сказав він.

Міністр розповів, що з 11 вересня Нацслужба здоров'я почала приймати заявки від лікарень, де вказано штатний розклад. Потім укладаються договори і працівникам медустанов перераховуються гроші.

Станом на вечір 22 вересня лише 784 установи майже з 1600 подали ці заявки на отримання заробітної плати. Наголошую, щоб скласти цю заявку, потрібно максимум 15-20 хвилин часу. Держава зробила все від себе можливе, щоб люди отримали гроші, - говорить Степанов.

Раніше Степанов повідомив, що в наступному році зарплати лікарям повинні зрости до 22-25 тисяч гривень, а медсестрам - 17-18 тисяч.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень