Гітарист «AC/DC» зізнався, що придумав «Highway To Hell» …на унітазі

Я пішов у туалет, сидів там і думав (с)

Текст для знаменитої пісні «Highway To Hell» групи «AC/DC» був складений в туалеті - в цьому зізнався гітарист і співзасновник колективу Ангус Янг (на фото). Таємницею про створення треку музикант поділився в інтерв'ю Apple Radio.

Справа була в студії в Маямі, коли група готувала новий альбом. В той день Ангус репетирував зі своїм братом Малкольмом (колишній ритм-гітарист групи, помер у 2017-му). Ангус швидко написав музику для пісні, але слова для неї все ніяк не йшли в голову. Тоді він сказав братові, що йому потрібно пару хвилин і він щось придумає. Ось як про це згадує сам гітарист:

Я пішов у туалет, сидів там і думав. І потім такий: «Здається, я придумав. Придумав! У мене з'явилася ідея». Я вийшов і сказав Малкольму: «Є! Highway To Hell».

Малкольм оцінив ідею. Тоді музиканти вирішили підлаштувати під цю фразу всю пісню - зокрема, її вирішили розтягнути в приспіві.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень