Клята війна забирає найкращих: у Рівному попрощаються із 36-річним Захисником

Вічна пам'ять Герою!

Рівне прощатиметься із захисником 36-річним Любомиром Кирильчуком. 

Солдат загинув 30 червня 2023 року від осколкового поранення, яке отримав під час мінометного обстрілу в районі селища Ямпіль на Донеччині.

Любомир Кирильчук не служив у армії. Втім, коли у грудні минулого року отримав повістку, не став ховатися. Воїн навчався нової для себе справи, був на навчанні на Рівненщині, служив на Волині, на Львівщині. Навіть їздив на навчання у Францію.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 5 липня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі «Нове».

Вічна пам'ять Герою!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень