Поскаржився у поліцію на гімназію Рівного відомий у місті фотохудожник (ВІДЕО)

Бо там його не чують

Рівненський фотохудожник Олександр Майструк (на фото) - інвалід армії 1 групи. Через хворобу він погано пересувається. Тому майже весь час проводить вдома у квартирі.

Останні 2 тижні, як і щороку в цю пору, для нього стали пекельними. Через гімназію «Гармонія», розташовану за 150 метрів від його будинку, що на вулиці Генерала Безручка.

Про проблему він розповів у соцмережі Фейсбук:

Починаючи з 8:40 ранку і майже до обіду, звідти лунає ДУЖЕ ГУЧНА МУЗИКА і голос ведучої розважальних заходів їхнього літнього табору.
 
Можу зрозуміти, коли це випускний, 1 вересня чи інші свята, але коли це триває ЩОДНЯ протягом ДВОХ тижнів - то це реально дуже дошкуляє. Бо тримати вікна відчиненими просто нереально через їхній шум (і це в таку спеку).
 
Олександр Майструк пише, що звертався до директорки «Гармонії» Галини Пучко. Але вона відреагувала словами:
«потерпіть, табір триває всього два тижні»,
 
«перестанемо вам шуміти тоді, коли міська влада нам виділить територію для літнього табору за містом»
А гучність так і не зменшили. 
 
Тому чоловік написав заяву у поліцію. 
 
А також звернувся за допомогою через соцмережу до міського голови Олександра Третяка і його заступників Марини Кузмічової та Юрія Поліщука, секретаря міськради Віктора Шакирзяна, міських та народних депутатів. 
 
Якої сили звук доходить до Олександра у квартиру - видно на знятому ним відео:
 

 
Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень