ON-LINE

Героя покійного Пола Вокера можуть повернути у «Форсаж»?

вівторок, 13 серпня 2019
Пол Вокер у фільмі "Форсаж"

Дивовижні часи переживає кінематограф, адже завдяки сучасним технологіям на екрани може повернутися практично будь-який персонаж, навіть попри смерть актора, який його грав.

Так, днями брати Пола Вокера, який загинув у ДТП в 2013 році, прокоментували чутки про те, що його герой Браян О'Коннер може повернутися в наступній частині «Форсажу».

У сьомій частині франшизи творці вшанували пам'ять Пола Вокера і зворушливо попрощалися з його героєм. Виконати цей трюк їм вдалося завдяки комп'ютерній графіці і двом братам актора – Коді і Калебу.

На подив глядачів, у фільмі Браян О'Коннер не загинув, замість цього він попрощався з Домініком, після чого їхні дороги розійшлися.

Завдяки цій сцені з'явилося чимало чуток про те, що персонажа знову повернуть у франшизу. В розмові з виданням Metro Коді Вокер прокоментував припущення публіки:

Ви знаєте, чуток ходить безліч. Кажуть, що в наступному фільмі дія відбуватиметься в космосі. Особисто я думаю, що все можливо, так що подивимося, що нас чекає в майбутньому. Ніколи не говори ніколи.

А тим часом зйомки дев'ятого «Форсажу» вже почалися. Крім основного акторського складу в особі Віна Дизеля, Мішель Родрігес, Джордани Брюстер і Тайріза Гібсона, до касту приєдналися Шарліз Терон, Гелен Міррен, зірка «Бамблбі» Джон Сіна, зірка «Токійського дрифту» Лукас Блек та інші.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного