Генерал СБУ оцінив загрозу вторгнення російських військ в ряд областей України та згадав про Рівненщину (ВІДЕО)

Є 8 областей, які цікавлять Кремль

Колаж Радіо Трек
Колаж Радіо Трек

На сьогодні російські війська в Білорусі не є загрозою для України.

Втім, Кремль не відмовляється від ідеї вторгнення у вісім областей на сході та півдні України. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів екскерівник Головного слідчого управління СБУ, генерал-майор Василь Вовк.

Я не бачу реальних загроз на сьогодні з боку Білорусі від Росії. Її не цікавлять ані Волинська, ані Рівненська область – це йти проти Західної України, ані Київська – це, вважай, замах на столицю, на всю Україну, – пояснив Василь Вовк.

Водночас він зазначив, що в Кремлі «ніхто нікуди не подів план «Новоросія».

Він у шухляді – вісім областей... Який не був реалізований тільки завдяки тому, що ми відстояли Харків, Дніпро та Одесу. Це три кити цього плану, три умовні столиці. Вони від цього плану не відмовились.

 

Якщо наші відносини будуть на тому ж поганому рівні, який є сьогодні (не буде нічого робитися щодо Мінських угод – намагання їх виконувати, або переписання, тому що ми розуміємо, які загрози очікують Україну при їх виконанні також),  то можете бути впевнені, ми маємо реальну загрозу через рік-два вторгнення російських військ саме в ці вісім областей: Харківська, Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Херсонська й Одеська. Ми залишаємося без морів, – зауважив Василь Вовк.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень