«Рівнегаз» прийматиме показники лічильників під час свят

Зняття показників необхідно передати до п`ятого січня

У «Рівнегазі» нагадують, що для  відображення фактичного споживання природного газу мешканцям Рівненщини необхідно передати дані до газових господарств до 5-го числа. Якщо показання лічильника зняті або передані, наприклад, 20 числа, при розрахунку рекомендованої до сплати суми автоматизована система обчислює і прогнозований обсяг споживання до кінця місяця. Саме тому фактичне використання палива може бути більше або менше розрахункового.

Передати показання приладу обліку можна через «особистий кабінет», зареєструвавшись на сайті, за телефоном контакт-центру ПАТ «Рівнегаз» (0362) 461-104, на електронну пошту контакт-центру ([email protected])

Показники приладів обліку від споживачів прийматимуться контакт-центром ПАТ «Рівнегаз» в телефонному режимі  із 1 до 5 січня із 8.00 до 20.00.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень