Гайдукевич - йде: У Рівненській обласній раді будуть зміни у складі

Каже, не має достатньо часу

Віталій Гайдукевич більше не буде депутатом Рівненської обласної ради. Про те, що він склав повноваження, стало відомо під час засідання обласної регламентної комісії.

Відомо, що відповідну заяву Віталій Гайдукевич написав власноруч, у ній він зауважив, що через активну волонтерську діяльність у нього не вистачає часу для виконання депутатських обов'язків.

Тож тепер це питання розглянуть на найближчій сесії  Рівненської облради. Вона відбудеться  26 квітня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень