Футболістів Сербії закидали камінням

Відбір у Євро-2016: Сербія виграла в Албанії

Збірним Албанії та Сербії свою другу зустріч в рамках відбору на Євро-2016 вдалося дограти – вона закінчилася з рахунком 0:2.

А напередодні матчу автобус з футболістами Сербії закидали камінням на шляху з аеропорту в готель. Напад стався всупереч найсуворішим заходам безпеки. Камінням пошкодили скло автобуса, ніхто з членів делегації не постраждав.

Нагадаємо, попередня зустріч цих команд в Белграді була зірвана після появи над газоном безпілотного літального апарату з албанськими символами та бійки між представниками команд на полі, а також між уболівальниками на трибунах. Тоді Сербії зарахували технічну поразку та зняли три очки.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень