Фоззі написав книгу про Крим

Книга називається Супроводжуючі особи, події в ній відбуваються в 1990-і роки в Криму.

Незабаром на книжкових прилавках України з'явиться нова книга одного з солістів гурту ТНМК Олександра Сидоренко, більш відомого під псевдонімом Фоззі.

Книга називається Супроводжуючі особи, події в ній відбуваються в 1990-і роки в Криму. Про це повідомляє cultprostir.ua.

"Велика частина того, що описано в книзі, взято з реальності. Я намагався вигадувати, а не вигадувати. І задумав все як детектив", - відповів Фоззі на питання наскільки дев'яності в книзі збігаються з реальними дев'яностих.

Сюжет в Супроводжуючих особах розгортається на тлі потрясінь, які в 1990-і переживали і Крим зокрема, і Україна в цілому. "Ця книга - афоризми і атмосфера тієї самої неусвідомлено добутої волі. Свободи людей, яким нічого втрачати", - розповів про книгу популярний блогер Сергій Іванов, який вже прочитав книгу Фоззі.
 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень