Фотограф з Рівненщини зазнімкував «волосаті з грозовим валом» хмари (ФОТО)

Коли зазвичай можна їх побачити

Фото ілюстративне, з відкритих джерел
Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Великі хмари, які нагадують хвилі, напередодні помітили над Рівненщиною.

Незвичні хмари спіймав в об’єктиві фотограф Олександр Богданець. Фото він опублікував у групі «СВІТ КРІЗЬ ОБ'ЄКТИВ» у Facebook та написав:

Це явище, на яке я зовсім не розраховував, було сфотографоване мною в полі під час знімання птахів, і якщо не помиляюся, зветься «Повітряний шторм».

 

Виглядає дуже гарно та незвичайно, складається враження, що по небу, наче в морі, пробігають штормові хвилі.

 

Хмари налетіли зненацька, але попри свій загрозливий вид та блискавки опадів в нашому місті випало відносно мало, обійшло стороною.

РАДІО ТРЕК вирішило з’ясувати, чи насправді це «повітряний шторм», для цього ми звернулися до фахівців Рівненського гідрометцентру.

Синоптики розповіли, що це купчасто-дощові волосаті з грозовим валом хмари (лат. cumulonimbus capillatus arcus).

Їх можна спостерігати тоді, коли в передній частині хмари утворюється темний дугоподібний хмарний вал, проходження якого супроводжується шквалом – раптовим різким посиленням вітру та сильним дощем.

Нагадаємо, вчора ввечері був дощ та вітер.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень