Фінські бізнесмени у Рівному передаватимуть досвід з ризик-менеджменту

Для представників ділових кіл області відбудеться семінар «Нові підходи до ризик-менеджменту: погляд з боку фінського бізнесу»

Семінар проводитимуть представники фінських компанії «Orion Pharma» та «AON Ukraine». Приїде і Надзвичайний та Повноважний Посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен.

 

-У ході семінару доповідачі поінформують про структуру й актуальні тенденції в економіці та зовнішній торгівлі, стан фінської економіки, вплив економічного уповільнення та санкції проти Росії, можливості для розвитку двосторонніх українсько-фінських відносин. Також говоритимуть про управління ризиками, страхове та перестрахове посередництво, управління людськими ресурсами.

 

Для участі у заході необхідно заповнити анкету і до 16.00 год. 17 листопада надіслати її на адресу управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської ОДА [email protected]

Семінар відбудеться 18 листопада о 13.00 годині у Бізнес-центрі «Manhattan City Hall».

Довідково: Компанія «Orion Pharma» займається розробкою, виробництвом та просуванням на світові ринки готових лікарських продуктів, а також субстанцій для фармацевтичної індустрії.

Компанія «AON Ukraine» є провідним постачальником послуг у сфері управління ризиками, страховому та перестраховому посередництві і консультуванні з питань управління людськими ресурсами.

Захід організовує Посольство Фінляндії в Україні спільно з представництвом фінської компанії «Orion Pharma» та Рівненською облдержадміністрацією.

 

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень