Фінансові зміни – Тельцям, дорогий подарунок – Водоліям: гороскоп на 14 лютого

А Козорогам спробують зіпсувати репутацію

ОВНИ

У вас буде багато справ цього дня, але пам’ятайте, що очі бояться, а руки роблять. Намагайтеся не відступати перед труднощами.

ТЕЛЬЦІ

День буде багатим на цікаві події. Вас чекають сюрпризи у професійній сфері, можливо, з вами захочуть поспілкуватися впливові персони. Не намагайтеся здаватися кращими, ніж ви є. У справах фінансових ви відчуєте приємні зміни.

БЛИЗНЯТА

Зараз потрібно розібратися у своїх бажаннях, позбутися деяких шкідливих звичок і досягти, нарешті, душевної рівноваги. Також вас чекають незвичайні особисті подарунки.

РАКИ

Не втрачайте пильності, бо поруч з вами будуть з’являтися сумнівні особи. Цього дня ви відкриєте у собі нові творчі таланти і це помітить ваше керівництво. Не соромтеся вимагати гідної оплати за свою працю.

ЛЕВИ

Керівник давно спостерігає за вашими успіхами, тому можете натякнути шефу про свої кар'єрні плани. Стосунки з коханими людьми у цей період пройдуть перевірку на міцність.

ДІВИ

Вам потрібно визначитися з цілями й розібратися для чого ви так багато працюєте і що намагаєтеся довести. 

ТЕРЕЗИ

Не намагайтеся зробити усю роботу за один день. Вам краще пригальмувати й розставити пріоритети. Також вам потрібно розібратися з власними бажаннями. Особливо це стосується особистого життя.

СКОРПІОНИ

Ви зумієте зміцнити свій авторитет і сподобатися діловим партнерам. Цього дня вас чекають незаплановані витрати, бо розважатися ви вмієте, а спокус буде багато.

СТРІЛЬЦІ

Можливі помилки, тому ретельно усе перевіряйте. У сфері сімейних і любовних відносин проблем не очікується й багато представників знаку зможуть назвати себе щасливчиками.

КОЗОРОГИ

Вам потрібно бути особливо уважними цього дня, оскільки біля вас є люди, які прагнуть зіпсувати вашу репутацію. Не розповідайте нікому про свої плани.

ВОДОЛІЇ

Зараз дуже важливо реально дивитися на світ. Це знадобиться вам, якщо цього дня ви збираєтеся планувати своє майбутнє. Також ви можете отримати дуже цінний подарунок.

РИБИ

Ви занадто різко реагуєте на критику. Цього дня вас чекає багато спілкування, тому буде краще, якщо ви навчитеся стримувати емоції та перестанете звертати увагу на зауваження.

Зауважимо! 

Цей матеріал має ознайомчий характер, його не слід сприймати як вказівку до дії або ж абсолютну істину. Астрологія, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй, нумерологія та інші подібні речі не є академічними науками, тож перевірити їх науковими методами нереально. Прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути суто випадковими.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень