Інспектори нарахували 43 млн грн порушень

Такі результати діяльності за 2015 рік оприлюднили у Державній фінансовій інспекції в Рівненській області

На 43,2 млн грн фінансових порушень, що призвели до втрат, виявили протягом 2015 року спеціалісти Державної фінансової інспекції в Рівненській області: сума недоотриманих фінансових ресурсів становить 20,2 млн грн, незаконні, нецільові витрати та недостачі ресурсів - 23 млн гривень.

Одним із пріоритетних напрямків роботи ревізорів, є не лише виявлення фінансових порушень, але й упередження та запобігання їх допущенню. Так, протягом 2015 року за результатами проведеного моніторингу ризикових державних закупівель було відмінено 11 процедур закупівель, очікуваною вартістю майже 20 млн гривень, - говорить начальник Державної фінансової інспекції в Рівненській області Анатолій Карп’юк.

Крім того, проведено 5 державних фінансових аудитів, за матеріалами яких надано відповідні пропозиції і як результат – до місцевих бюджетів, суб’єктів господарювання державної та комунальної форми власності додатково надійшло коштів майже на 900 тис. гривень.

Заходами, вжитими Держфінінспекцією в 2015 році забезпечено відшкодування втрат ресурсів на понад 14 млн грн, з них, сума фінансових ресурсів, які додатково надійшли до бюджетів, бюджетних установ та підприємств, складає майже 5 млн гривень.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень