Філію ЦНАПу закрили в центрі Рівного

На цьому місці адміністративні послуги надавали близько 5 років 

ЦНАП у приміщенні Злата Плази більше не працюватиме. Міська рада повідомила про закриття цього віддаленого робочого місця. Нагадаємо, у торговому центрі адміністративні послуги рівнянам надавали впродовж 5 років. 

Тож зараз за послугами ЦНАПу можна звернутися у головний офіс на майдані Просвіти, то торгового центру у мікрорайоні Південний, у Квасилові, а також послуги доступні у міському пологовому будинку та ЦПМСД «Ювілейний». 

Про відкриття нових віддалених місць ЦНАП обіцяє повідомити згодом.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень