ON-LINE

Чоловіки стали на захист жінок від «виродження та фемінізму» в Рівному (ВІДЕО)

четвер, 06 грудня 2018
Довелося втручатися поліції

У Рівному два десятки людей зірвали в середу тренінг на тему фемінізму та гендерної рівності.

Захід організували в «Інфохабі», він мав назву

«Більше рівності. Фемінізм у повсякденному житті».

Фото ілюстративне

Як розповіла співорганізатор тренінгу Надія Чушак, учасники мали б розглядати питання гендерної рівності й те, як це працює на побутовому рівні:

- Для мене парадоксальна ситуація, що ми мали говорити з одного боку про якісь досить теоретичні речі, але тим не менше важливі. Але зіткнулися з тим, що ми проводимо якісь українофобні заходи.

 

Ми говорили, як удосконалити українську мову, щоб більше відповідала викликам сучасності. І так само мали говорити, наприклад, про дуже важливу річ – різні рівні дискримінації в країні, з якою стикаються різні групи населення.

Натисніть плей, щоб переглянути відео від UA: Рівне

За словами Надії Чушак, хлопці, які зірвали захід, використовували нецензурну лексику та ображали учасників тренінгу. Через це довелось викликали поліцію.

Правоохоронців викликали й противники фемінізму, оскільки вважали, що захід є антиукраїнським. Говорить Роман Степанович:

- Зібралися взагалі дуже різні люди, не можна сказати, що тут представники якоїсь конкретної організації чи партії. Ми громадяни України. От саме ми вийшли для того, щоб захистити наших жінок від негативних тенденцій, які відбувається в Україні. Гендерна політика - це політика виродження. Саме якщо про фемінізм говорити, то феміністки популяризують ряд негативних речей: кар’єризм чи чайлдфрі. Одним словом, якщо сказати, вони учать наших жінок не створювати повноцінних сімей і не народжувати дітей.

Додамо, з власних джерел стало відомо, що противники тренінгу є прихильниками однієї з політичних партій. Зокрема, обласного осередку Нацкорпусу.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного