Фанати на «Авангарді» вболіватимуть стоячи

З фанатського сектора на стадіоні «Авангарді» демонтують усі сидіння

Таким є результат спільної домовленості між керівництвом клубу, стадіону та представників уболівальників, повідомляє прес-служба НК «Верес».

«Це буде зручно для ультрас, які переглядають матчі стоячи, а водночас збереже стільці, які будуть перенесені на інші сектори. Крім того є рішення, що навколо цього сектору буде встановлена огорожа. Хочу наголосити, що ця домовленість є результатом діалогу, який у нас відбувається із вболівальниками», – сказав президент НК «Верес» Олексій Хахльов.

Додамо, що за три домашні гри рівненського «Вереса» на стадіоні «Авангард» місцеві «ультрас» зламали більше сотні пластикових сидінь, завдавши тим самим стадіону та клубу чималих збитків.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень