Фанати на «Авангарді» вболіватимуть стоячи

З фанатського сектора на стадіоні «Авангарді» демонтують усі сидіння

Таким є результат спільної домовленості між керівництвом клубу, стадіону та представників уболівальників, повідомляє прес-служба НК «Верес».

«Це буде зручно для ультрас, які переглядають матчі стоячи, а водночас збереже стільці, які будуть перенесені на інші сектори. Крім того є рішення, що навколо цього сектору буде встановлена огорожа. Хочу наголосити, що ця домовленість є результатом діалогу, який у нас відбувається із вболівальниками», – сказав президент НК «Верес» Олексій Хахльов.

Додамо, що за три домашні гри рівненського «Вереса» на стадіоні «Авангард» місцеві «ультрас» зламали більше сотні пластикових сидінь, завдавши тим самим стадіону та клубу чималих збитків.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень