Фальшиві ПЛР-тести від 300 до 600 грн: «бізнесмена» покарають у Рівному за підроблені довідки (ФОТО)

Їх купували українці та іноземці

За підроблення результатів ПЛР-тестів під суд піде 28-річний рівнянин.

Разом зі своїм 18-річний знайомим з Березного він ще у травні організував «бізнес» на довідках про негативні результати тестів на COVID.

Слідчі з’ясували, що мешканець Рівного здійснював пасажирські перевезення за кордон, знаходив клієнтів, дані яких передавав своєму спільнику, який і «виготовляв» довідки із негативним результатом досліджень на COVID.

 

Вартість однієї становила від 300 гривень до 20 євро (ред. – 600 грн). Довідки продавали як українцям, так й іноземцям, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненщини.

Нещодавно обом зловмисникам повідомили про підозру. Вони зізнаються у скоєному та співпрацюють зі слідством. Кримінальне провадження щодо 18-річного підозрюваного правоохоронці продовжують розслідувати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень