Фахівцям з туризму покажуть єдину не занедбану історичну пам'ятку на Рівненщині (ФОТО)

У Рівному триває всеукраїнська туристична Рада. Чиновники обмінюються компліментами

На Рівненщині працює Рада туристичних міст і регіонів та Наукова рада з туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Сьогодні останній день роботи цього органу.

Присутня на засіданні напередодні в.о. директора департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Віталіна Мартиновська відзначила серйозний підхід та роботу керівництва ОДА у розвитку туризму в області.

Особливо посадовець акцентувала увагу на створенні бренду «Рівненщини туристичної». Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Також столична гостя представила присутнім законопроект, який напрацювали в Міністерстві. Документом передбачається вдосконалити законодавчі підстави туристичної  галузі, зокрема, термінування, категорії об’єктів, фінансову відповідальність, страхування та державний нагляд.

Під час заходу туристичні принади Рівненщини презентували представники цих об’єктів, а науковці ознайомили зі своїми напрацюваннями у розвитку різних видів туризму.

Аби гості відчули унікальність Рівненщини, їм влаштують поїздку до Тараканівського форту та нічну екскурсію «Духи та легенди Дубенського замку».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень