Facebook створить телепорт

Прилад імітуватиме ще й реальне навколишнє середовище

[media=49002]

Майк Шропфер, головний технічний директор Facebook, каже, що в компанії замислилися про створення телепорту.

Як повідомляє Business Insider, у Facebook хочуть створити пристрій-телепорт, що дозволить бути у будь-якому бажаному місці, незважаючи на географічні кордони. Про це пише "Українська правда. Життя".

Заради досягнення мети компанія має намір удосконалити шолом віртуальної реальності Oculus. Шропфер зазначив, що Oculus дасть можливість людині обдурити свої почуття - імітувати світ навколо себе в режимі реального часу і дати можливість створювати образи в 3D.

[media=49001]

Компанія перебуває на ранніх стадіях розробки інструментів.

Наразі Facebook працює над усуненням трьох проблем, які роблять віртуальну реальність "нереальною". Зокрема, необхідно зробити так, щоб користувач міг бачити самого себе у віртуальній реальності, наприклад свої руки, а також інших людей.

Так, контрольні сенсори для Oculus, які в компанії планують випустити у другому кварталі наступного року, зможуть аналізувати руки користувача, аби була можливість взаємодіяти з об'єктами у віртуальному світі. Крім того, камера аналізуватиме рухи обличчя.

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень