Facebook створить телепорт

Прилад імітуватиме ще й реальне навколишнє середовище

Майк Шропфер, головний технічний директор Facebook, каже, що в компанії замислилися про створення телепорту.

Як повідомляє Business Insider, у Facebook хочуть створити пристрій-телепорт, що дозволить бути у будь-якому бажаному місці, незважаючи на географічні кордони. Про це пише "Українська правда. Життя".

Заради досягнення мети компанія має намір удосконалити шолом віртуальної реальності Oculus. Шропфер зазначив, що Oculus дасть можливість людині обдурити свої почуття - імітувати світ навколо себе в режимі реального часу і дати можливість створювати образи в 3D.

Компанія перебуває на ранніх стадіях розробки інструментів.

Наразі Facebook працює над усуненням трьох проблем, які роблять віртуальну реальність "нереальною". Зокрема, необхідно зробити так, щоб користувач міг бачити самого себе у віртуальній реальності, наприклад свої руки, а також інших людей.

Так, контрольні сенсори для Oculus, які в компанії планують випустити у другому кварталі наступного року, зможуть аналізувати руки користувача, аби була можливість взаємодіяти з об'єктами у віртуальному світі. Крім того, камера аналізуватиме рухи обличчя.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень