Фабрика під Києвом робила прикраси з написом «армія Росії»: деталі скандалу (ВІДЕО)

Тираж ліквідовано. Тепер це замовлення перехопить Китай?

У Київській області Клавдіївська фабрика ялинкових іграшок робила новорічні прикраси для армії Росії. Про це повідомляє Obozrevatel.

Відео з підприємства в Facebook опублікував Сергій Савченко.

На записі показано, як одна з працівниць фабрики розписує ялинкові кулі, де нанесено символіку російської армії.

Увага! На відео ненормативна лексика:

Пізніше виконувач обов'язків голови правління підприємства Павло Гукасов у соцмережі визнав, що фабрика поставляє свою продукцію в Росію.

«У зв'язку з короткою сезонністю бізнесу і в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку.


Частину річної продукції фабрика поставляла до Росії, замовлення розміщувалися через CRM-систему, що дозволяло максимально оптимізувати і прискорити виконання замовлень в умовах стислих термінів», – йдеться у повідомленні.

Гукасов поскаржився, що через економічну кризу та карантин знизився потік екскурсій, що поставило питання про подальше існування фабрики.

«Тому розвиток нових проєктів зайняв основний ресурс мого часу і всі замовлення від російської сторони йшли безпосередньо без моєї уваги.


Через те, що співробітники не були проінструктовані мною не брати замовлення подібного формату, почали його виконання без усякого сумніву. І тільки конфліктна ситуація дозволила мені взяти безпосередню участь у відхиленні від виробництва цього замовлення. Наразі тираж ліквідовано», – написав він.

Гукасов пообіцяв, що надалі всі замовлення проходитимуть цензурний та етичний контроль.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень