Міхалок, Мегазашквар пульта і Мегавихід Ляпіса-98 у Рівному (ФОТО)

...Просто їх дуже хотіли почути тисячі рівнян

Міхалок -- перед концертом у Рівному -- разом із В. Гребьонкіним і символікою ВЕРЕСу та LUCKY FANS

Сьогодні в Рівному МЕГАПОДІЯ

Бомонд Рівного на Мегаподії

Ключовим для багатьох мав стати виступ Міхалка та гурту Ляпіс-98 із легендарними хітамим "Ляпіса Трубєцкого".

Однак, виступ народних улюбленців міг і не відбутися.

Рівне в променях призахідного сонця! (м-н Північний). Автор --  Mykyta Ant

Ось як описує все, що сталося, відомий рівненський журналіст Олександр Поліщук, який є одним із членів команди Мегаподії.

Далі його текст:

...Просто їх дуже хотіли почути тисячі рівнян.

Для тих хто не знає. Ймовірність виходу на сцену Сергія Михалка і Ляпіс-98 на "Мегаподії" сьогодні складала 0,00000001% - прямо під час концерту

зламався пульт з їхніми налаштунками, зробленими під час саундчеку, що унеможливлювало їх виступ.

Звучить остання пісня останнього із запланованих виконавців цьогорічної Мегаподії, над пультом другу годину поспіль б'ються звукорежи - марно. Ерор і всьо.

Ляпіс-98 згорнули гітари йдуть до автобуса під "альо мам, я буду в хлам". Через 3 хв Мегаподію треба закривати, виходить якось зовсім не Мега... Люди ж чекали!

Від такого повороту подій всій команді організаторів також хочеться "в хлам", але поки стоять, моляться. За тих, хто чаклує над пультом. За пульт. За все це.

Завожу автомобіль (везти вокаліста в готель) за музикантами.

 

Дзвінок з будки звукачів. ЗАПРАЦЮВАВ!!!!!!!!!!!! Пульт воскрес!!!

 

Хлопці бігом вискакують і розчехляють гітари і обладнання. Біжать на сцену.

Нам знову хочеться в хлам. Але вже від радості.

Ці люди завжди там де емпоції і драйв

Уявіть безнадійність ситуації, що склалася і вагу репутаційного удару для команди "Мегаподії".

Команди, яка останні тижні просто жила на роботі заради того, щоб ювілейна 5-та "Мегаподія" вийшла на "ура", але стала банальним заручником техніки та апаратури.

Micik Gonibez

Сьогодні не все було ідеально, команда щиро просить вибачення за це і дякує за терпіння. І за розуміння.

Повірте, кожен член мегакоманди дуже дуже старався. Про сльози радості окремих осіб від запрацювавшого пульта розказувати не буду) концерт Сергія Міхалка і Ляпіс-98 відбувся. І це головне.

 

Просто їх дуже хотіли почути тисячі рівнян.

Міхалок -- на сцені. Ляпіс -- виступає!

І все вийшло. Контра спем сперо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень