Енергетики знеструмлять рівненські вулиці

Протягом дня енергетики "Рівнеобленерго" ремонтуватимуть лінії електропередач в Різних куточках Рівного та області. Через це сьогодні протягом дня можуть виникнути перебої з електропостачанням в районі вулиці Дубенської та Поповича.

А саме - з 08:00  до 18:00 буде відсутня електроенергія в м.Рівне на вулицях:Дубенська 107-119,Поповича 60-150,Холмська,Пекарська,Дрогобицька, Біла,Промислова,Артилерійська,Старицького.

 З 08:00  до 17:00 буде відсутня електроенергія на  вулицях:  Біла,Промислова,Артилерійська,Старицького.

 З 09:00  до 17:00 буде відсутня електроенергія в м.Рівне по вулицях: Словацького,Г.Мазепи,С.Петлюри,проспект Миру,Сагайдачного.

 Також буде відсутня електроенергія в с.Грушвиця,Малий Олексин,Шпанів,Великий Житин,Малий Житин,Дуби,Бармаки,Забороль,Козлин.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень