Емінем здивував безногого хлопчика (ФОТО)

Історія дитини зачепила репера за живе

Емінем вирішив потішити одного зі своїх відданих фанатів. Музиканта дуже зачепила історія 10-річного хлопчика на ім'я Ті-Джей Штейн. Малюк народився з дефектом ноги і змушений носити протез. Малий  є прихильником творчості Емінема і його протези прикрашені фотографіями улюбленого виконавця. Дізнавшись про цю історію, репер просто не міг її проігнорувати.

Емінем зв'язався з Ті-Джеєм через Інтернет і поспілкувався зі своїм юним шанувальником. Він також відправив дитині свій новий альбом «Recovery» з автографом. Щастю малого не було меж! За словами батьків Ті-Джея, він з самого дитинства слухає Емінема і вже кілька років дитину вкладають спати під його композиції.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень