Елтон Джон перевидав одразу шість альбомів

Доробок вийшов у вигляді розкішного бокс-сету, оформленого домом моди Burberry

[media=73579]

Вийшло колекційне перевидання шести «класичних» альбомів Елтона Джона. Оформленням бокс-сету займалися дизайнери британського модного дому Burberry.

У бокс-сет увійшли вінілові перевидання «Songs From The West Coast», «Elton John», «17-11-70», «Madman Across The Water», «Captain Fantastic And The Brown Dirt Cowboy» і «Too Low For Zero».

[media=73580]

Елтон Джон і Burberry давно і активно співпрацюють: Джон знімався в рекламних роликах для Burberry, модельєри цього будинку неодноразово шили музикантові костюми. Крім того, і Burberry, і сам Джон активно займаються просуванням музикантів-початківців.

Бокс-сет, оформлений Burberry, вийшов обмеженим тиражем - всього 800 примірників. Вартість одного примірника - 375 доларів.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень