«Еліту» Рівного присоромили. Через декларації з лікарями

Бо вона їх досі не уклала

Йдеться про частину членів міськвиконкому Рівного. Міський голова Рівного Володимир Хомко ще на засіданні у квітні закликав їх укласти декларації з лікарями. У травні, зважаючи на те, що вони так це і не зробили, називав "елітою" і закликав показати приклад іншим. Але на черговому засіданні виконкому у червні вони пояснювали ігнорування заклику міського голови тим, що їм не запропонували лікарів для укладання декларацій. Володимир Хомко, зважаючи на це, заявив, що вони проявляють несерйозність.

А секретар міськради Сергій Паладійчук звернувся до них:

Чим більше ми з вами підпишемо у найближчі два місяці декларацій, тим більше отримаємо грошей на медицину. Тому прохання не тільки самим підписати, а й сусідів, знайомих, друзів, колективи трудові підключити.

 

Колеги, не полінуйтеся, може, якісь оголошення зробіть, на список візьміть. Бо насправді це – не жарти. Це дуже серйозна фінансова справа. Це десятки мільйонів гривень на кону. Тобто або ми їх отримуємо з державного бюджету, або ми просто потім будемо шукати гроші.

Нагадаємо, що у липні Національна служба здоров'я підіб'є перші підсумки деклараційної кампанії і, відповідно, почне надходити фінансування на кожного пацієнта. А наступний «зріз» результатів відбудеться тільки через три місяці.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень