ON-LINE

Електронний розрахунок у транспорті вводять у Рівному

середа, 11 вересня 2019
Поки лише у тролейбусах

Зроблять це в межах пілотного проєкту, який реалізовуватимуть протягом пів року у співпраці з компанією «Visa Україна», яка представляє міжнародну платіжну банківську систему.

У тролейбусах міста встановлять термінали-валідатори для зчитування інформації з платіжних карток. Тож розрахуватися за проїзд можна буде будь-якою банківською карткою, або з допомогою qr-коду у смартфоні. Паралельно діятиме і звична оплата за проїзд з допомогою звичайного паперового квитка.

Начальник міського управління стратегічного розвитку та інвестицій Сергій Гемберг на засіданні міськвиконкому розповів детальніше: 

Компанія «Visa» для нашого міста передає в безоплатне користування 20 сучасних терміналів, які будуть потім безпосередньо видані кондукторам. Буде проведене за кошт вже компанії «Visa» навчання кондукторів. І це буде етапом пілотного проєкту.

Сергій Гемберг

Почне діяти електронний розрахунок за два –три тижні.

Міський голова Рівного Володимир Хомко додав, що якщо все йтиме успішно, валідаторів-терміналів у тролейбуси докуплять більше. І угодами про перевезення обладнувати автобуси такими ж терміналами зобов'яжуть маршрутників.

Кондукторів тролейбусів через нововведення не звільнятимуть. Вони, повідомив міський голова, навіть в майбутньому, коли всі навчаться користуватися валідаторами самостійно, виконуватимуть функції контролерів. Адже, пояснив він, штрафи за безоплатний проїзд в Україні дуже малі і не змушують пасажирів проявляти свідомість. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного