Електронний розрахунок у транспорті вводять у Рівному

Поки лише у тролейбусах

Зроблять це в межах пілотного проєкту, який реалізовуватимуть протягом пів року у співпраці з компанією «Visa Україна», яка представляє міжнародну платіжну банківську систему.

У тролейбусах міста встановлять термінали-валідатори для зчитування інформації з платіжних карток. Тож розрахуватися за проїзд можна буде будь-якою банківською карткою, або з допомогою qr-коду у смартфоні. Паралельно діятиме і звична оплата за проїзд з допомогою звичайного паперового квитка.

Начальник міського управління стратегічного розвитку та інвестицій Сергій Гемберг на засіданні міськвиконкому розповів детальніше: 

Компанія «Visa» для нашого міста передає в безоплатне користування 20 сучасних терміналів, які будуть потім безпосередньо видані кондукторам. Буде проведене за кошт вже компанії «Visa» навчання кондукторів. І це буде етапом пілотного проєкту.

Сергій Гемберг

Почне діяти електронний розрахунок за два –три тижні.

Міський голова Рівного Володимир Хомко додав, що якщо все йтиме успішно, валідаторів-терміналів у тролейбуси докуплять більше. І угодами про перевезення обладнувати автобуси такими ж терміналами зобов'яжуть маршрутників.

Кондукторів тролейбусів через нововведення не звільнятимуть. Вони, повідомив міський голова, навіть в майбутньому, коли всі навчаться користуватися валідаторами самостійно, виконуватимуть функції контролерів. Адже, пояснив він, штрафи за безоплатний проїзд в Україні дуже малі і не змушують пасажирів проявляти свідомість. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень