«Електронний квиток» зайшов в чат… але не в Рівному

Обласний центр може тільки позаздрити

У Костополі запроваджують електронний квиток і перестають возити безплатно немісцевих пільговиків. Відповідний проєкт рішення виконкому напередодні оприлюднила міська влада.

Костопіль має чи не найкращу в області базу комунального транспорту. Пасажирів возять міські автобуси, а не приватні перевізники. Тут збережено та успішно діє комунальне автотранспортне підприємство, яке має парк новеньких міських автобусів («КостопільКомунСервіс»).

Також там вирішили, що право на пільговий проїзд матимуть тільки місцеві мешканці. Пільговики з інших міст зможуть їздити безплатно лише після того, як їхня громада підпише договір із Костополем про міжмуніципальне співробітництво, як це передбачено Законом України «Про співробітництво територіальних громад».

Поки що це лише проєкт. Остаточне рішення ще має ухвалити виконком.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень