Електронні петиції у Рівному не виправдовують свого існування

Міський голова Володимир Хомко зауважив, що в основному люди просять зробити у Рівному те, що й так заплановано владою.

Крім того є петиції, які жодним чином не зможуть набрати необхідну кількість голосів для того, аби їх розглянули. 

Більшість петицій, я б сказав, пустих. Але є й петиції серйозні, це також питання як для якої людини. Наприклад є петиція "залатати" якийсь двір, очевидно що воно не набере необхідних 300 голосів, тому що стільки людей у тому дворі не живуть, а людям з інших дворів байдуже до цього двру. Але ми вже взяли до уваги це, я виїхав подивився і ми прийняли це. От була петиція по Гагаріна 19-21, поки вона назбиралася їх уже залатали двір, - каже Володимир Хомко.

Нагадаємо, рішення про впровадження електронних петицій депутати ухвалили ще в середині червня, а сама система запрацювала на початку липня. До слова, петиції місцевій владі можуть відсилати лише рівняни. Також, станом на сьогодні, до міської влади було подано 35 електронних петицій, з них на офіційному сайті Рівнеради відображено 12.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень