Через бурштин: ексклюзивні подробиці вчорашньої стрілянини у Люхчі на Рівненщині

Їх розповів Радіо Трек один з місцевих мешканців

Нагадаємо, що вчора у селі Люхча Сарненського району серед білого дня була вбита людина. А вже згодом поліція біля Рівного затримала п'ятьох підозрюваних у вчиненні стрілянини, внаслідок якої загинув мешканець села. Подробиці затримання розповідав головний патрульний поліцейський Рівного Сергій Мерчук. А ввечері свої думки з приводу цього у Фейсбук написав міністр МВС Арсен Аваков.

Як відбувалася перестрілка — розповідає мешканець села Володимир (ім'я змінено з міркувань безпеки):

На розбірки до скупника бурштину приїхали якісь немісцеві. Чи то він був їм щось винен, чи щось вони не поділили, але разом зі скупником закрилися у його гаражі (це недалеко від центру села). У гаражі прозвучав постріл. І батько скупника бурштину, почувши його, вийшов з хати і побіг до гаража. Як тільки відчинив двері, його розстріляли на місці. Кажуть, що це був автомат Калашникова.

За словами Володимира, родину скупника бурштину у селі характеризують позитивно. Про те, що він займається нелегальним видобутком бурштину, у селі знали. Його батько, який загинув у власному дворі, працював водієм у сільському споживчому товаристві.

Володимир каже:

Люхча — дуже велике село. Тут близько 4 тисяч мешканців. Але роботи у селі немає. Тож місцеві мешканці переважно живуть з того, що нелегально видобувають бурштин. Їздять його копати біля Олевська на Житомирщині, біля Клесова Сарненського району. Є й поруч бурштнове родовище — за 5 кілометрів від Люхчі біля села Обірки. Біля Обірок рік не копали нічого, бо поліція “прикрила” тут нелегальнй видобуток. А перед Новим роком знову його відновили на декілька днів.

До речі, стрілянина через бурштин у Люхчі сталася вперше за всю історію існування села.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень