ON-LINE

Через бурштин: ексклюзивні подробиці вчорашньої стрілянини у Люхчі на Рівненщині

неділя, 29 січня 2017
Їх розповів Радіо Трек один з місцевих мешканців

Нагадаємо, що вчора у селі Люхча Сарненського району серед білого дня була вбита людина. А вже згодом поліція біля Рівного затримала п'ятьох підозрюваних у вчиненні стрілянини, внаслідок якої загинув мешканець села. Подробиці затримання розповідав головний патрульний поліцейський Рівного Сергій Мерчук. А ввечері свої думки з приводу цього у Фейсбук написав міністр МВС Арсен Аваков.

Як відбувалася перестрілка — розповідає мешканець села Володимир (ім'я змінено з міркувань безпеки):

На розбірки до скупника бурштину приїхали якісь немісцеві. Чи то він був їм щось винен, чи щось вони не поділили, але разом зі скупником закрилися у його гаражі (це недалеко від центру села). У гаражі прозвучав постріл. І батько скупника бурштину, почувши його, вийшов з хати і побіг до гаража. Як тільки відчинив двері, його розстріляли на місці. Кажуть, що це був автомат Калашникова.

За словами Володимира, родину скупника бурштину у селі характеризують позитивно. Про те, що він займається нелегальним видобутком бурштину, у селі знали. Його батько, який загинув у власному дворі, працював водієм у сільському споживчому товаристві.

Володимир каже:

Люхча — дуже велике село. Тут близько 4 тисяч мешканців. Але роботи у селі немає. Тож місцеві мешканці переважно живуть з того, що нелегально видобувають бурштин. Їздять його копати біля Олевська на Житомирщині, біля Клесова Сарненського району. Є й поруч бурштнове родовище — за 5 кілометрів від Люхчі біля села Обірки. Біля Обірок рік не копали нічого, бо поліція “прикрила” тут нелегальнй видобуток. А перед Новим роком знову його відновили на декілька днів.

До речі, стрілянина через бурштин у Люхчі сталася вперше за всю історію існування села.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного