Екскерівник «Укрзалізниці» прийшов на Рівненщину... за бурштином

Спершу – музика, потім – робота на державу, а тепер – only business

Колишній очільник «Укрзалізниці», польський музикант Войцех Бальчун із вересня 2020-го став співвласником української бурштинодобувної компанії «Аурум Полонез».

Загальний капітал фірми, зареєстрованої у Рівному – 262,5 тис. грн. Частка Бальчуна – 19,5%, повідомляє Радіо ТРЕК із посиланням на портал «Надра.Інфо».

Як стверджують джерела видання, ТОВ «Аурум Полонез» з листопада минулого року працює на родовищі, спецдозволом на яке володіє державне підприємство «Бурштин України».

Компанія виступає водночас інвестором і підрядником на ділянці «Пугач» родовища «Клесівське» (північна околиця смт Клесів Рівненської області). Основний вид її діяльності – «Добування інших корисних копалин та розроблення кар’єрів».

Ділянка “Пугач” родовища бурштину “Клесівське”. Вигляд з висоти

При цьому видобутим камінням розпоряджається безпосередньо «Бурштин України», як власник спецдозволу.

Цікаво, що розрахунок з «Аурум Полонез» за форвардним контрактом наразі здійснюють видобутою інвестором сировиною. Про це повідомив директор держпідприємства «Бурштин України» Володимир Чібісов:

В минулому році розраховувалися камінням, в нас не було грошей.

 

Якби у нас була хороша сировина, така, як у Волиньприродресурсу, і якби так просто було брати, як у них – повірте мені, ми би давно вже закрили цей контракт. У нас значно складніші умови видобування.

Додамо, що Бальчун очолював «Укрзалізницю» близько року – з червня 2016 року до серпня наступного року, коли подав у відставку.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень