Екс-гітарист Дзідзьо зняв новий кліп на Рівненщині (ВІДЕО)

ЛесикСам презентував відео на пісню «Money»

Для зйомок кліпу обрали три локації. Серед них – і Базальтові стовпи, що у Костопільському районі.

В описі до відео автори зазначають таке:

Життя, як вода. На пливу тримають вічні цінності — дружба, вірність, турбота, доброта, кохання. А когось зло, жадібність, підлість, продажність тягне на дно. Плисти чи йти на дно? В кінці залишаєшся сам на сам зі своїм вибором.

 

Новий кліп групи ЛесикСам знімався в дуже красивих локаціях України: Базальтові стовпи на Рівненщині, Шацькі озера на Волині і Сірчаний кар'єр на Львівщині. Дуже круто, що в нас стільки фантастичних місць.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень