ON-LINE

Економіка на Рівненщині: які райони - перші, а які пасуть задніх

середа, 01 листопада 2017
У рейтингу - 20 пунктів

У трійці найкращих за соціально-економічним рейтингом районів Рівненщини – Сарненський, Березнівський та Рівненський.

Про це розповіли на засіданні колегії Рівненської ОДА, де підсумовували результати економічного розвитку області за 9 місяців 2017-го ріку.

Всього у рейтингу є 20 пунктів, куди входять усі райони Рівненщини та окремо обласний центр. Детальніше розкаже заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

Якщо порівнювати з минулим рейтингом – є прогрес з Березнівською райдержадміністрацією, яка перемістилася вверх на 9 позицій. Демидівська – на 6, Корецька – на 5 позицій. Разом з тим, є суттєве зменшення рейтингу у Зарічненській і Володимирецькій райдержадміністраціях, які суттєво впали в рейтингу за рахунок цілої низки показників.

Пасуть задніх у списку Зарічненський і Володимирецький райони, а також міста Вараш і Дубно. Зокрема Зарічненський за рік опустився на цілих 14 пунктів та займає 17-18 місця на противагу 3-4 у першому півріччі цього року.

За даними Рівненської ОДА, зараз там впали обсяги промислової та сільськогосподарської продукції, а рівень безробіття сягнув 52 особи на робоче місце, у порівнянні з 8 на Рівненщині в загальному.

Загалом Рівненщина випереджає загальноукраїнський рейтинг за показниками розвитку промисловості та сільського господарства. Зростання економіки - 10% у порівнянні з минулим роком. Крім того в області триває реформа децентралізації, проходить наймасштабніший ремонт доріг за всю історію незалежності.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного