Еда Ширана затравили фанати «Гри престолів»

Співак навіть видалив свій аккаунт у соцмережі

Ед Ширан видалив свій аккаунт у Twitter, не витримавши масового онлайн-шеймінгу з боку фанатів серіалу «Гра Престолів». У першій же серії сьомого сезону знаменитої фентезі-саги Ед Ширан з’являється на цілих 4 хвилини в ролі солдата Ланністерів.

Найбільше глядачів обурило те, що музикант у фільмі співає («Добре хоч, що не власну пісню», - писали вони), і що його герой зрештою залишився живий. Кожен з 2.4 мільйонів обурливих постів був дбайливо супроводжений відповідними тегами, так що музикант мав можливість оцінити всю глибину народного обурення. Ширан, який і раніше скаржився на хейтерів, видалив свій аккаунт у соціальній мережі.

Цікаво, що зйомка в «Грі престолів» - не ініціатива музиканта. Ширана запросили зніматися через актриси Мейсі Вільямс, яка грає в серіалі Ар’ю Старк. 19-річна актриса - давня шанувальниця музиканта.

Ми роками намагалися запросити для серіалу Ширана, щоб порадувати Мейсі, і в цьому році у нас нарешті вийшло, - говорив один творців серіалу Девід Беньофф.

 

 

Але глядачі як показилися. Вони нарікають на те, що серіал, який раніше «був практично єдиним місцем, де можна було уникнути згадок про Еда і його пісні», тепер безповоротно зіпсований.

«Я, звичайно, розумію, що в боротьбі за аудиторію всі засоби хороші і камео зірки в такій потужній франшизі - це нова форма популізму, але ви вбили нам все задоволення», - пише ображений глядач, який зібрав 50 тисяч лайків.

«Це була величезна помилка», - вважає критик Forbes Пол Тассі, нагадуючи, що в серіалі до цього вже були камео учасників «Snow Patrol», «Coldplay», «Sigur Ros», «Mastadon» і «Of Monsters and Men», які не викликали ніякого відторгнення у глядачів.

Ображений Ширан повідомив, що «втомився боротися з ненавистю» і пообіцяв незабаром з'явитися в ефірі як персонаж «Сімпсонів».

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень