Дзюдоїстки з Рівненщини вибороли «золото» чемпіонату Європи

Серед спортсменів з вадами зору, який проходив в портуагальському місті Одівелас, збірна України здобула 10 золотих нагород

Три перші місця вибороли дзюдоїсти з Рівненщини - Наталія Ніколайчик у ваговій категорії до 52 кг, Ірина Гусєва – до 63 кг, та Олександр Косінов - до 81 кг. Срібні нагороди чемпіонату здобули Давид Хорава та Олександр Назаренко у вагових категоріях до 66 та 90 кілограм відповідно.

До того ж, «золото» європейських змагань рівненські дзюдоїстки Наталія Ніколайчик, Ірина Гусєва, Юлія Галінська та Людмила Логацька вибороли й у командних змаганнях, здолавши при цьому спортсменок з Росії та Туреччини. А представники чоловічої збірної з Рівненщини –  Олександр Косінов, Олександр Назаренко, Давид Хорава та Олександр Помінов завоювали командну «бронзу».

Готували провідних рівненських спортсменів до змагань заслужені тренери України – Михайло Романкевич, Анатолій Мошковський та Ірина Качковська.

Загалом у змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з 20 країн Європи. Національна збірна України завоювала 20 нагород різного ґатунку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень