Дзюдоїстки з Рівненщини вибороли «золото» чемпіонату Європи

Серед спортсменів з вадами зору, який проходив в портуагальському місті Одівелас, збірна України здобула 10 золотих нагород

Три перші місця вибороли дзюдоїсти з Рівненщини - Наталія Ніколайчик у ваговій категорії до 52 кг, Ірина Гусєва – до 63 кг, та Олександр Косінов - до 81 кг. Срібні нагороди чемпіонату здобули Давид Хорава та Олександр Назаренко у вагових категоріях до 66 та 90 кілограм відповідно.

До того ж, «золото» європейських змагань рівненські дзюдоїстки Наталія Ніколайчик, Ірина Гусєва, Юлія Галінська та Людмила Логацька вибороли й у командних змаганнях, здолавши при цьому спортсменок з Росії та Туреччини. А представники чоловічої збірної з Рівненщини –  Олександр Косінов, Олександр Назаренко, Давид Хорава та Олександр Помінов завоювали командну «бронзу».

Готували провідних рівненських спортсменів до змагань заслужені тренери України – Михайло Романкевич, Анатолій Мошковський та Ірина Качковська.

Загалом у змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з 20 країн Європи. Національна збірна України завоювала 20 нагород різного ґатунку.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень