

Днями стало відомо, що популярний американський актор і колишній голлівудський серцеїд Джош Гартнетт і його подруга Тесмін Егертон («Як вийти заміж на мільярдера», «З любов'ю, Розі») чекають на другу дитину.
Пара не стала приховувати інформацію про поповнення, Темсін сама розповіла про це журналістам під час вечірки Vanity Fair, яка щорічно влаштовується після церемонії «Оскар». Егертон запитали, чи сподобалося їй частування на вечірці, на що вона сказала, що не може скуштувати все через вагітність.
На якому місяці зараз перебуває актриса, не повідомляється. Нагадаємо, у Гартнетта і Егертон вже є дитина – у 2015 році у них народилася дочка, імені якої зіркова пара досі не розкриває.
Радіо Трек: НОВИНИ
Під захистом Всесвіту: 4 знаки Зодіаку, яких буде супроводжувати удача весь 2025 рік
Фінансовий успіх – Рибам, приємні сюрпризи – Терезам: гороскоп на 25 березня
Доля за роком народження: яке ваше закодоване призначення?
Які цифри у даті народження означають, що на вас чекає велике щастя в особистому житті?
Українцям повернуть нульове розмитнення авто, але не всі матимуть таку можливість
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415