Джордж Клуні вперше став батьком

Його дружина народила двійню

У списку зіркових первістків 2017 року - довгоочікуване поповнення: Джордж Клуні і його дружина Амаль вперше стали батьками. Радісна подія сталася вчора, 6 червня, і зіркове подружжя не стало приховувати її від публіки, як це роблять багато голлівудських знаменитостей: вже відомо, що у пари народилися хлопчик і дівчинка, яких вирішили назвати Александр і Елла.

Як повідомляють інсайдери, Джордж Клуні, який став батьком вперше в свої 56 років, настільки перенервував, що тепер йому буде потрібно кілька днів, щоб «прийти до тями». Однак ніяких ускладнень при пологах не було - і Амаль, і новонароджені двійнята абсолютно здорові і почуваються добре. Втім, Джордж дуже серйозно підійшов до нової ролі батька - і навіть за кілька тижнів до пологів відмовився від участі у всіх запланованих світських заходах, щоб бути поруч з дружиною.

Нагадаємо, Амаль і Джордж разом з 2013 року, а одружилися вони в 2014 році у Венеції.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень