Джонні Депп підтримав українця Олега Сенцова

Актор буде представляти інтереси засудженого на 20 років режисера

Правозахисники «Voice Project» запустили кампанію в підтримку ув'язнених з політичних мотивів діячів мистецтва «Imprisoned for Art». В рамках проекту актор Джонні Депп буде представляти інтереси засудженого на 20 років українського режисера Олега Сенцова.

В рамках цієї кампанії відомі артисти і музиканти будуть привертати увагу до долі представників творчих професій з різних країн світу, позбавлених волі за політичними мотивами. Інформація про проект опублікована на офіційному сайті організації.

«Мета кампанії - активізувати зусилля зі звільнення інакомислячих, які перебувають зараз в тюремному ув'язненні через те, що використовували своє мистецтво і голос, щоб висловитися», - написано на сторінці проекту.

Політв'язнів підтримують американський актор Джонні Депп (представляє Олега Сенцова), активістка «Pussy Riot» Надія Толоконникова, франко-чилійська співачка Ана Тіжу, американський гітарист і володар Греммі Том Морелло, американський співак Алекс Еберт, а також британський музикант Пітер Гебріел. Всі вони сфотографувалися з табличками політв'язнів, зображення надруковані на футболках і толстовках, які можна купити. Гроші, отриманіз продажів, підуть на надання підтримки ув'язнених.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень