Джонні Депп підтримав українця Олега Сенцова

Актор буде представляти інтереси засудженого на 20 років режисера

Правозахисники «Voice Project» запустили кампанію в підтримку ув'язнених з політичних мотивів діячів мистецтва «Imprisoned for Art». В рамках проекту актор Джонні Депп буде представляти інтереси засудженого на 20 років українського режисера Олега Сенцова.

В рамках цієї кампанії відомі артисти і музиканти будуть привертати увагу до долі представників творчих професій з різних країн світу, позбавлених волі за політичними мотивами. Інформація про проект опублікована на офіційному сайті організації.

«Мета кампанії - активізувати зусилля зі звільнення інакомислячих, які перебувають зараз в тюремному ув'язненні через те, що використовували своє мистецтво і голос, щоб висловитися», - написано на сторінці проекту.

Політв'язнів підтримують американський актор Джонні Депп (представляє Олега Сенцова), активістка «Pussy Riot» Надія Толоконникова, франко-чилійська співачка Ана Тіжу, американський гітарист і володар Греммі Том Морелло, американський співак Алекс Еберт, а також британський музикант Пітер Гебріел. Всі вони сфотографувалися з табличками політв'язнів, зображення надруковані на футболках і толстовках, які можна купити. Гроші, отриманіз продажів, підуть на надання підтримки ув'язнених.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень