Джамала і Tayanna побували на Рівненщині й закликали берегти... стовпи і форт (ВІДЕО)

Дві «туристичні родзинки» з раніше невідомого ракурсу «засвітились» у кліпі співачок 

Українські співачки Джамала і Tayanna у вівторок, 24 серпня, презентували спільну пісню «Моя земля». Виконавиці присвятили трек 30-річчю незалежності України.

– Зустрічайте, наша з Tayanna перша колаборація та пісня про найкраще місце на землі.

 

Моя земля – ​​це подарунок Україні та кожному українцю на 30-річчя незалежності.

 

Це розповідь про місця сили й музичну подорож від краю і до краю нашою неймовірною красивою країною.

 

Це наше ніжне зізнання в любові, – написала Джамала в Instagram.

Tayanna своєю чергою зазначила, що пісня «Моя земля» розкриває в них із Джамалою почуття безмежної любові до рідної країни.

– Ми прагнули створити композицію, яка надихатиме. Україна в ній мала постати як місце сили, колиска неймовірних талантів і надзвичайно красиве місце.

 

І, здається, нам це вдалося, – написала Tayanna.

Щодо знімання кліпу, то Tayanna зізнавалась раніше, що їй захотілося показати в ролику велич природи нашої країни.

Фільмування проходили на Західній Україні.

 

Весь кліп був знятий за допомогою дрона.

Джамала натомість додала, що у відео є і соціальний підтекст. 

Мовляв, головний меседж не просто – Дивіться, яка у нас прекрасна країна, а 

Дивіться, нам треба ще багато працювати, щоб цю красу зберегти.

У відео є найвідоміші «туристичні родзинки» Рівненщини –

Базальтові стовпи та Тараканівський форт.

До слова, про Тараканівський форт нещодавно розповідав мер Львова - Андрій Садовий.

Політик зізнався, що вражений величчю цієї споруди, висловив занепокоєння станом форту та припустив, що його краще «віддати Мінкульту» і зробити там музей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень