Дивовижне «воскресіння»: жінка, яку оголосили померлою, через 10 днів повернулася додому

Через COVID-19 її ховали без родичів

В Іспанії 85-річна жінка повернулася додому через 10 днів після того, як її родині повідомили, що вона померла. Причиною смерті називали наслідки інфікування коронавірусом, передають Патріоти України з посиланням на The Local.

Родині Рогеліо Бланко повідомили, що 85-річна жінка померла 13 січня, через два тижні після того, як потрапила в групу літніх жителів, переведених в центр для лікування після зараження коронавірусом.

Похорон відбувся наступного дня, але через коронавірусні протоколи ні її чоловік, ні інші члени сім'ї не змогли бути присутніми на церемонії.

Але в суботу вона прийшла до будинку для людей похилого віку в місті Ксове, в провінції Оренсе в Галісії, на превеликий подив співробітників центру. Чоловік Рамон здивувався не менше.

Схоже, сім'ї помилково повідомили про її смерть після того, як співробітники будинку для людей похилого віку випадково переплутали її документи з іншою жінкою, яка лікувалася від COVID у тій же кімнаті.

У той час як сім'я Рогеліо святкує той факт, що їхня родичка жива, сім'я справжньої жертви коронавірусу, яку тепер правильно впізнали як 90-річну Консепсьон Аріас, спустошена.

 - Вони сказали мені, що вона одужала. Але коли я поїхав в будинок для людей похилого віку, щоб відвідати її, я виявив, що насправді вона померла десять днів тому і була похована під іншим ім'ям, - сказав брат померлої.

Згодом факт про те, що документи жінок переплутали – підтвердився. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень