«Дюймовочка» принесла перемогу Рівненському театру ляльок

Нагороду присудили акторам Олені Ткачук та Ігорю Сторожуку

Актори Рівненського театру ляльок привезли нагороду із Черкас, де взяли участь у ІІІ фестивалі «Мереживо казкове».

Рівняни показали виставу «Дюймовочка», яка принесла їм перемогу у номінації «Кращий акторський дует». Її присудили Олені Ткачук та Ігорю Сторожуку.

- Наш виступ був запланований на останній день фестивалю, тож ми були у напрузі весь той час. Та це було не даремно, адже наш виступ був дуже вдалий. Ми грали виставу двічі: перший раз для дітей, другий – перед журі. Нашим колегам сподобалась сценографія «Дюймовочки», питали про її автора. А це робота художниці із Харкова Марини Кужелєвої, - розповів директор Рівненського театру ляльок Володимир Данилюк.

Над постановкою працював білоруський режисер Дмитро Нуянзін, який поставив у нашому театрі вистави: «Людина з Ламанчі», «Буратіно», «Попелюшка», «Лелеченя і Опудало». Прем’єра «Дюймовочки» відбулась у 2013 році і здобута нагорода стала для неї першою.

Вже не одну перемогу на фестивалях здобула актриса Олена Ткачук, однак саме іменна нагорода із Черкас стала для неї першою.

- Програма фестивалю була цікава та насичена, - говорить Олена Ткачук. - Приїхали колективи із різних куточків України, які показали вистави різні за жанрами та постановками. Між колективами була дружня атмосфера.

Враховуючи господарів фестивалю, участь у ньому взяли дев’ять колективів: із Дніпропетровська, Житомира, Запоріжжя, Кіровограда, Львова, Полтави, Рівного та Хмельницького.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень