Дитячий санаторій «Джерельце» повернуть державі

Прокуратура вимагає визнати недійсними результати аукціону з продажу дитячого санаторію «Джерельце», вартість якого складає понад 1 мільйон гривень.

Нині прокуратура подала апеляційну скаргу, аби визнати результати аукціону недійсними. Крім того прокурори нагадують, що дитячий заклад оздоровлення та відпочинку у разі банкрутства власника не може бути об’єктом звернення стягнення за борговими зобов’язаннями, а місцеві органи виконавчої влади повинні вирішити питання про передачу такого закладу до комунальної власності.

Нагадаємо, під час процедури банкрутства товариства «Рівненський завод тракторних агрегатів», до майнового складу якого і належить «Джерельце», майно санаторно-оздоровчого комплексу, площею майже 4 тисячі м² вартістю понад 1 мільйон гривень, було відчужено за результатами аукціону приватній структурі. 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень